fw-1Slide thumbnail
fw-1Slide thumbnail
fw-1Slide thumbnail
fw-1Slide thumbnail
fw-1Slide thumbnail
fw-1Slide thumbnail

Welcome to Scooby Doo Vlore,Albania

After a trip to the beautiful Albanian Riviera we invite you to taste your lunch and dinner with your family and society in our restaurant. Quality food from Italian kitchen and our traditional food with sea taste that comes on your plate. Scooby Doo Pizza Restaurant also offers quality, service and fun for children of superb gaming angle alone in this kind in the city of Vlora.

Aty ku shija prek cilesine.
 • we are opened
 • Hene
  08:00 - 23:00
 • Marte
  08:00 - 23:00
 • Merkure
  08:00 - 23:00
 • Enjte
  08:00 - 23:00
 • Premte
  08:00 - 23:00
 • Shtune
  08:00 - 23:00
 • E Diele
  08:00 - 23:00

Zbuloni

Ambjentet e kendshme te kompleksit tone

Bar

Wine bar , qetesi , relaks

Piceria

Piceri me furre druri

Restorant

Sherbim me cilesi dhe korrektesi

Kendi i Lojrave

Lumturi te femijeve tuaj

Cfare ofron Scooby Doo :
 • Mund te akomodojme deri ne 100 persona
 • Ushqime i fresket perdite , prodhuar ne vend dhe nga fqinjet tane
 • Shef kuzhine me pervoje.
 • Deshironi nje vend ku te kaloni nje darke te shijshme me familjen tuaj. Scooby Doo po ju pret.
 • ose nje darke pune , ejani dhe na provoni.
 • ose ejani per te shijuar nje kafe nderkohe qe femijet tuaj jane nen kujdesin e stafit tone ne kendin e lojrave

Kontakt

Mos u beni te turpshem dhe na kontaktoni per cdo gje. Ne do te jemi te gatshem tju pergjigjemi pyetjeve tuaja ne cdo kohe rreth Scooby Doo !

 • Rruga Murat Terbaci , Lagja Uji i Ftohte , Kompleksi Oslo
 • Cel : +355 69 40 98 839
 • Facebook : Scooby Doo Vlore
 • Instagram : scoobydoo.vlore
 • Email: scoobydoo.vlore@gmail.com
 • Email : taxirai4@yahoo.gr

Follow us on Instagram

@scoobydoo.vlore

 • Partneret :